TIMES Office & Service Building

Opis inwestycji

Architektura budynku „TIMES” charakteryzuje się prostą i uporządkowaną bryłą doskonale wpisującą się w otoczenie. Wszelkie materiały zostały dobrane w sposób nadający zarówno budynkowi, jak i znajdującym się w nim powierzchniom - luksusu, naturalnego klimatu, lekkości i odpowiedniej dla charakteru nieruchomości atmosfery. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na dobór najlepszych materiałów, a odpowiednie zestawienia kolorów i struktur nadają budynkowi niepowtarzalnego charakteru. Znajdziemy tu dużo szkła, drewna, zieleni, aluminium, materiałów naturalnych, roślinności oraz kamieni.Budynek projektowany był z myślą o połączeniu pracy i relaksu w jednym miejscu.

Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Wrocławia oraz wydanym i prawomocnym pozwoleniem na budowę, realizowana jest w tym miejscu całkowita przebudowa obecnego budynku i rozbudowa w taki sposób, aby bryła tworzyła jedną, zamkniętą formę w rzucie zbliżoną do kwadratu, w którego wnętrzu powstanie obszerne i doskonale nasycone światłem naturalnym atrium (patio) przekryte szklanym dachem.

Realizowany jest tu również parking podziemny jednokondygnacyjny. Budynek będzie w całości chroniony, monitorowany i podzielony na strefy dostępu.

 

Standard wyposażenia